Переклад документів на різні мови світу

Переклад документів на різні мови світу – досить затребувана і поширена послуга в наш час. Для використання українських документів за кордоном (або іноземних документів в Україні) вони повинні бути професійно перекладені і нотаріально засвідчені. Професійний підхід до перекладів документів забезпечує їх точність і повноту.

1

У нашій нотаріальній конторі Ви можете замовити письмовий переклад документів і текстів будь-якої складності, а також засвідчити його нотаріально. Ми надаємо послуги приватним особам і компаніям та гарантуємо максимально високу якість обслуговування для всіх наших клієнтів.

Нашою перевагою є насамперед поєднання послуг нотаріуса та перекладача в одному місці, адже у нашому офісі Ви зможете оформити різного роду правочини (довіреності, заяви, згоди тощо) та одночасно замовити їх переклад на іноземну мову.

Оскільки, українська мова – єдина державна мова в Україні, то всі правочини вчиняються лише українською мовою. Тому, у випадку оформлення правочинів іноземним громадянином, ми пропонуємо послуги усного перекладача з англійської мови.

Ціни на наші послуги є досить гнучкими та демократичними. Якщо Вам необхідно замовити переклад у терміновому порядку, Ви звертаєтеся до нас і ми обов’язково знайдемо рішення.

Догори